Буріння свердловин на воду в Києві та Київській області
12.11.2019 1065 Просмотров

Буріння свердловин на воду в Києві та Київській області

Київська область — одна з найбільш активно розвиваються територій. Протягом останніх років йде забудова навколо Києва: всі нові і нові ділянки освоюються під приватні будинки і підприємства. Одна з проблем, з якими доводиться мати справу забудовникам — це необхідність провести водопостачання на об’єкт. Не всі віддалені райони підключені до центрального водопостачання, тому доводиться шукати альтернативні варіанти. Як джерело води можна використовувати колодязь або свердловину.

Перший варіант хоч і обійдеться вам недорого, але підійде не для всіх цілей, бо, якість видобутої води не відповідає санітарним нормам. До того ж, дебет колодязя не здатний забезпечити необхідну кількість води для комфортного життя: побутових потреб, роботи техніки, поливу.

Створення персональної свердловини — раціональний вихід із ситуації, який відкриє необмежений доступ до чистої води і дозволить до того ж заощадити чимало коштів, а ще забути про перебої з водою, профілактичних відключеннях і інші неприємності.

Переваги власної свердловини на ділянці:

  • необмежений доступ до води, круглий рік і в потрібних обсягах
  • чиста вода високої якості, без іржі і хімікатів
  • зручно користуватися — можна облаштувати навіть всередині будівлі, все автоматизовано
  • швидкий монтаж обладнання, просте обслуговування

Щоб результат буріння свердловини на ділянці вас порадував, зверніться до досвідченого підрядника. Компанія artezbur успішно реалізувала не один десяток проектів по організації автономного водопостачання житлових і промислових об’єктів, ознайомитись з підрядником ви можете тут.

Для домашнього використання використовується два види свердловин:
• піщані
• артезіанські

Буріння свердловин

Буріння піщаних свердловин необхідно тоді, коли є потреба в організації водопостачання невеликих будинків з маленькими земельними ділянками, простіше кажучи, де великі обсяги води не потрібні. Процес відбувається на невелику глибину, всього 15 -30 метрів, служать вони до 5-ти років.

А ось артезіанські мають набагато більше переваг, ніж на пісок. Вони можуть використовуватися не тільки для будинку, але і на виробництві. Буріння виконується на різну глибину — від 30 до 320 метрів, термін служби до 30 років. Крім того, артезіанські свердловини мають куди більшу продуктивність.

Вартість свердловини під ключ

Свердловини останнім часом стали користуватися все більшою популярністю, бо люди, що піклуються про своє здоров’я, намагаються вживати виключно чисту воду. Крім того, як уже говорилося вище, свердловини дуже часто є єдиним джерелом води в заміських будинках, на дачах.

Буріння може виконуватися декількома установками:

  • великими професійними;
  • вручну;
  • малими установками.

Серед всіх перерахованих вище варіантів, на ділянках заміських будинків, дач в більшості випадків використовується професійна установка, така як, УРБ 2А2, бо в силу об’єктивних обставин, спосіб буріння вручну і малої установкою не підходять.

Буріння, як правило, проходить в кілька основних етапів:

  • підготовчі роботи — закупівля необхідного матеріалу, ретельний огляд і підготовка перед виїздом до замовника;
  • технологічний процес — буріння, опускання обсадних колон, монтаж приямку, монтаж обв’язки свердловини та підключення до електрик і системам водопостачання.

Автономне водопостачання не тільки дозволить вам економити на комунальних послугах, це безперебійне водопостачання впродовж 30 і більше років, при грамотному експлуатуванні свердловини.

Читайте также

Комментариев 0

Еще нет комментариев!

Ваш комментарий может быть первым прокомментировать!